Jak (si) užívat HHC? Způsoby a dávkování

Kudy vstříc příjemným zážitkům s HHC? Možností máte celou řadu. Navodit si příjemné pocity a odpočinout si třeba po náročném dni můžete pomocí různých způsobů aplikace a my si je v tomto článku postupně představíme. Zjistěte víc o užívání HHC a inspirujte se. Dbejte ale především na to, co vyhovuje vám, a jak reaguje především vaše tělo.

 

Klasické HHC květy a HHC jointy

HHC květy jsou květy technického konopí. HHC je charakteristické tím, že musí obsahovat méně než 1 % dobře známé látky THC, zároveň je v květech koncentrace samotného HHC do 20 %. 

 

HHC květy pak můžete využít třeba při pečení či vaření, nebo je klasicky ubalíte. HHC jointy pak máte předpřipravené a na vás tak bude jen volba té nejlepší příchuti.

HHC vaporizéry a HHC pera s nejrychlejším nástupem

Vaping je souhrnné označení pro elektronické kouření. Spadají sem HHC vaporizéry i jednorázová HHC pera, kde rovněž naleznete pestré množství příchutí. V nabídce obvykle najdete také doplňovací HHC Cartridge a HHC Liquidy.

 

A výhody využití HHC pera? HHC má obecně poměrně rychlý nástup účinků, s vapovacím perem pak můžete účinky pozorovat ještě o něco dříve. Oproti kouření pak vapováním nedostáváte do těla škodlivé karcinogeny a toxiny.

Zkuste HHC spreje se skvělou vstřebatelností

Můžete jej zavést rovnou do úst, je to jednoduché a diskrétní. Díky jedinečné technologii mikroemulze vám dopřeje intenzivnější účinky než mnohé jiné formy aplikace, ale záleží samozřejmě především na tom, co vám bude vyhovovat.

 

Vybrat si můžete z různých příchutí, které vám dodají pocit příjemného osvěžení. Výhodou HHC sprejů je také velmi dobrá vstřebatelnost, takže si účinky HHC užijete opravdu naplno.

HHC olej? Stačí pár kapek

Co sledovat u HHC olejů? Kromě příchutě, kterých máte opět na výběr spoustu, dejte pozor také na koncentraci HHC v jednotlivých typech olejů. Pro začátečníky doporučujeme nízkou koncentraci 5-10 %, nejsilnější výrobky mají až ke 40 %.

 

Dávkování HHC olejů je jednoduché, stačí 10-20 kapek rozmíchat v nápoji nebo nakapat pod jazyk. Množství se samozřejmě odvíjí právě od koncentrace HHC v oleji, takže si raději přečtěte, co výrobce doporučuje.

Pochutnejte si na HHC Gummies

Jsou chutné, jsou účinné a vy si je určitě zamilujete. HHC Gummies jsou ideální volbou pro navození pohodového stavu, jen dejte pozor na jejich dávkování a začněte určitě jen s půlkou jednoho gumídku. Počkejte pak zhruba hodinku, abyste pocítili plné účinky. Nástup je tedy o něco pomalejší, ale o to větší pohodu vám mohou HHC Gummies přinést.

Jak dávkovat HHC

Jelikož je HHC látka doposud nepříliš probádaná, neexistuje ani jednoznačné pravidlo o jeho dávkování. Platí zde tedy zásadní doporučení jako u všech ostatních kanabinoidů – začněte velmi pozvolna a s malými dávkami a podle účinků dávkování případně regulujte.

 

Panuje však shoda, že první dávky by neměly překročit 5 až 12 mg. Následujte pak primárně své vlastní pocity a to, co říká vaše tělo. Zkušení uživatelé by se přitom určitě měli udržet v mezích do 40 mg na jednu dávku. Sledujte proto jednotlivá balení a informace o výrobcích a dbejte na doporučené dávkování, které vám radí zkušení.


Věříme, že si k HHC látkám najdete správnou cestu. Začít můžete v naší široké nabídce, od květů po gummies.