WATERMELON 89% CBN - CanaPuff - Jednorázovka - 1ml

Přináší uklidňující chuťový profil, který je ideální pro večerní relaxaci. Přestože je tato odrůda 80% indica, uživatelé hlásí energetizující, povznášející a euforické pocity. Aroma je popisováno jako sladké a zemité, zatímco vodní melounová příchuť také obsahuje náznaky bobulí a hroznů

Skladem
Kód: 1071
509 Kč
Kategorie: CBD, CBN Vape
Množství: 1ml
Obsah CBN: 89%
Aroma: meloun, hrozny
Diskrétní doručení
Diskrétní Doručení
O tom co je v balíčku nemusí vědět každý
100% Přírodní produkt
Bez pesticidů a chemikálií
Expresní doručení
Doručujeme do Česka a na Slovensko

WATERMELON 89% CBN - CanaPuff

Naše vaporizéry s CBN jsou vyrobeny z neředěného CBN, sklizeného na farmách v České republice za použití nejvyšších průmyslových standardů. Naše složení je během extrakce třikrát testováno, aby byl zajištěn čistý, konzistentní produkt bez kontaminace. Když vapujete CBN olej, chcete se ujistit, že vapujete to nejlepší složení, bez ošklivých chemikálií a jiných škodlivých přísad.

WATERMELON

Premium Canapuff Vape s příchutí Watermelon 89% CBN přináší uklidňující chuťový profil, který je ideální pro večerní relaxaci. Přestože je tato odrůda 80% indica, uživatelé hlásí energetizující, povznášející a euforické pocity. Aroma je popisováno jako sladké a zemité, zatímco vodní melounová příchuť také obsahuje náznaky bobulí a hroznů. Canapuff Vape Watermelon 89% CBN je skvělou volbou pro ty, kdo hledají silné uvolnění s možností zakořenit na pohovce a užít si chuť plnou ovocných a zemitých tónů.

Proč právě Canapuff jednorázovky?

Kdo říká, že musíte investovat do drahého vaporizéru, abyste získali nejlepší zážitek z vape? Naše jednorázové CBN VAPE vyžadují absolutně nulovou údržbu a jsou dostatečně diskrétní, aby se vám na cestách vešly do kabelky nebo do kapsy!

Ve společnosti Canapuff jsme hrdí na to, že nabízíme prémiové produkty CBN . Chceme, aby se naši zákazníci cítili maximálně spokojení a víme také, že naši zákazníci chtějí produkty nejvyšší kvality. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: