TROPICAL ZKITTLES 89% CBN - CanaPuff - Jednorázovka - 1ml

Exotický závan v každém potahu. Tento vape kombinuje sladké ovocné chutě s dominantními tóny tropického ananasu, citrusových bylinných nuancí a kyselého maracuji. Je ideální pro uživatele hledající uklidňující, ale zároveň povznášející efekt, který je typický pro kanabinoid CBN.

Skladem
Kód: 1068
509 Kč
Kategorie: CBD, CBN Vape
Množství: 1ml
Obsah CBN: 89%
Aroma: ananas, citrusy, marajuca
Diskrétní doručení
Diskrétní Doručení
O tom co je v balíčku nemusí vědět každý
100% Přírodní produkt
Bez pesticidů a chemikálií
Expresní doručení
Doručujeme do Česka a na Slovensko

TROPICAL ZKITTLES 89% CBN - CanaPuff

Naše vaporizéry s CBN jsou vyrobeny z neředěného CBN, sklizeného na farmách v České republice za použití nejvyšších průmyslových standardů. Naše složení je během extrakce třikrát testováno, aby byl zajištěn čistý, konzistentní produkt bez kontaminace. Když vapujete CBN olej, chcete se ujistit, že vapujete to nejlepší složení, bez ošklivých chemikálií a jiných škodlivých přísad.

TROPICAL ZKITTLES

Premium Canapuff Vape s příchutí Tropical Zkittles 89% CBN je jako exotický závan v každém potahu. Tento vape kombinuje sladké ovocné chutě s dominantními tóny tropického ananasu, citrusových bylinných nuancí a kyselého maracuji. Je ideální pro uživatele hledající uklidňující, ale zároveň povznášející efekt, který je typický pro kanabinoid CBN. Canapuff Vape Tropical Zkittles 89% CBN poskytuje hladký a osvěžující zážitek s chutí, která vás přenese na slunné tropické pláže a nabídne vám pocit klidu a pohody.

Proč právě Canapuff jednorázovky?

Kdo říká, že musíte investovat do drahého vaporizéru, abyste získali nejlepší zážitek z vape? Naše jednorázové CBN VAPE vyžadují absolutně nulovou údržbu a jsou dostatečně diskrétní, aby se vám na cestách vešly do kabelky nebo do kapsy!

Ve společnosti Canapuff jsme hrdí na to, že nabízíme prémiové produkty CBN . Chceme, aby se naši zákazníci cítili maximálně spokojení a víme také, že naši zákazníci chtějí produkty nejvyšší kvality. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: