HHC Liquid 1.500mg - Candy Cane Kush

S Canapuff HHC Liquid 1.500mg zažijte nový standard kvality a užijte si každý okamžik s jedinečnými produkty, které vám přináší svět Canapuff. Ponořte se do této inovativní a vzrušující linie a objevujte nové rozměry pohody a zábavy.

Můžeme doručit do:
31.5.2024
není v prodeji na tomto e-shopu
Kód: 920
383 Kč
Kategorie: HHC Liquids
Obsah: 10ml
Aroma: Sladká máta, krémová vanilka
Diskrétní doručení
Diskrétní Doručení
O tom co je v balíčku nemusí vědět každý
100% Přírodní produkt
Bez pesticidů a chemikálií
Expresní doručení
Doručujeme do Česka a na Slovensko

 HHC Liquid 1.500mg - Candy Cane Kush

S Canapuff HHC Liquid 1.500mg zažijte nový standard kvality a užijte si každý okamžik s jedinečnými produkty, které vám přináší svět Canapuff. Ponořte se do této inovativní a vzrušující linie a objevujte nové rozměry pohody a zábavy.Candy Cane Kush

Candy Cane Kush

Představte si lahodný zážitek s HHC Liquid 1.500mg - Candy Cane Kush, kde se sladká mátová chuť setkává s chladivou vanilkou. Tato terpenová odrůda Candy Cane Kush je jako radostná a lehká jízda na saních přímo do zimního ráje. Klouzejte sněhem, aniž byste opustili pohodlí gauče, díky osvěžující kombinaci sladké máty a krémové vanilky inspirované křížením odrůd AK-47, Mango a White Widow. Prožijte účinky odpočinku a uvolnění, které vás vezmou na cestu klidu a pohody.

Canapuff Premium

Premium Canapuff HHC Liquid 1 500mg představuje špičku v oblasti e-liquidů s kanabinoidy, poskytující uživatelům extrémně koncentrovaný zážitek s HHC. S pečlivě kontrolovanou kvalitou a silnou koncentrací je tento produkt ideální volbou pro ty, kteří hledají výrazný efekt a chtějí prozkoumat nové dimenze vaporizace.

Produkt v souladu se zákonem §5 č. 167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Není určeno k přímé konzumaci nebo kouření. Produkt podléhá přirozenému úbytku hmotnosti. Zákaz prodeje mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: