GREEN CRACK 96% HHC-P - CanaPuff - Jednorázovka

Je ověnčen neobyčejnými chutěmi, které jsou výsledkem unikátní kombinace citrusů, zemité půdy a sladkosti. Tato kombinace vede k intenzivní a přesto příjemné chuti, která vás okouzlí při každém potáhnutí.

Skladem
Kód: 536
479 Kč
Kategorie: Vape
Množství: 1ml
Obsah HHC-P: 96%
Aroma: Citrusové plody, sladké
Diskrétní doručení
Diskrétní Doručení
O tom co je v balíčku nemusí vědět každý
100% Přírodní produkt
Bez pesticidů a chemikálií
Expresní doručení
Doručujeme do Česka a na Slovensko

GREEN CRACK 96% HHC -P

Vždyť každý z nás hledá způsob, jak si na chvíli odpočinout, relaxovat a odpojit se od stresu a shonu každodenního života. Seznamte se s jednorázovým vaporizérem GREEN CRACK 96% HHC od CanaPuff. Tento vaporizér je vyrobený s dokonalou přesností, aby vám poskytl to nejlepší z obou světů: přináší vám kvalitu a chuť přímo do rukou. Je vybaven laboratorně testovaným HHC, jehož koncentrace dosahuje až 96%. Díky tomu je tento vaporizér jedním z nejčistších na trhu.

GREEN CRACK

Je ověnčen neobyčejnými chutěmi, které jsou výsledkem unikátní kombinace citrusů, zemité půdy a sladkosti. Tato kombinace vede k intenzivní a přesto příjemné chuti, která vás okouzlí při každém potáhnutí.

Proč právě Canapuff jednorázovky?

Kdo říká, že musíte investovat do drahého vaporizéru, abyste získali nejlepší zážitek z vape? Naše jednorázové HHC-P VAPE vyžadují absolutně nulovou údržbu a jsou dostatečně diskrétní, aby se vám na cestách vešly do kabelky nebo do kapsy!

Pro naše HHC-P produkty používáme pouze nejkvalitnější přírodní cestou získané HHC-P, navíc jsme každou šarži testovali v  laboratoři třetí strany,  abychom zajistili, že pokaždé získáte prvotřídní kvalitu a účinnost – žádné výmluvy!

Máte dotazy ohledně HHC-P?

I když byl HHC-P objeven již ve 40. letech 20. století, do hlavního proudu se dostal teprve nedávno, takže je velká šance, že jste o něm moc neslyšeli. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

Varování:

Produkt v souladu se zákonem §5 č. 167/1998. Určeno k účelům průmyslovým, technickým a zahradnickým. Není určeno k přímé konzumaci nebo kouření. Produkt podléhá přirozenému úbytku hmotnosti. Zákaz prodeje mladším 18-ti let. Uchovávejte mimo dosah dětí.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
DT Avatar autora | 14.5.2023
Nejsem vůbec nebyl mi poslán originální produkt byli jsme domluveni na poslání produktu bez papírové krabičky V originálním zavařené mm balení přišlo mi půldenní kdovíčeho dvakrát smrdělo to jak seno takže příchuť kdovíjaká a zavařené jak za krále klacka vole zapalovače v igelitovém pytlíku jak debilem jak ze zvláštní školy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: